Кар'єра
  • Закладки
Чому саме "Лафарж"

Успіх «Лафарж» - світового лідера у галузі будівельних матеріалів, залежить від внеску всіх 65 000 співробітників. Чому б Вам не приєднатись до нас? Група «Лафарж» визнана як найбільш інноваційна та конкурентноспроможна компанія у своїй сфері.

Світовий лідер з виробництва будівельних матеріалів

 

Приєднатися до «Лафарж» - означає вибрати успішну компанію, бізнес-стратегія якої будується навколо інновацій. Як лідер Група відіграє важливу роль у подальшому розвитку галузі та суміжних із нею сфер.

 

Акцент на сталому розвитку

 

Від самого початку «Лафарж» керується у своїй діяльності людськими цінностями. Група постійно працює над збалансованим вирішенням таких різних завдань, як економічний прогрес, захист навколишнього середовища та соціальна відповідальність.

 

 

Можливість побудувати міжнародну кар’єру

 

З 1997 року Група «Лафарж» вийшла на ринки більше, ніж 35-ти країн. У результаті стрімкого розвитку Компанії багато співробітників мають можливість працевлаштуватися за кордоном. Група нараховує понад 600 професіоналів, які працюють за межами своїх країн, половина з них займає технічні посади.

 

Приваблива заробітна платня

 

Приваблива політика оплати праці, ефективна система бонусування, акцент на розвитку співробітників. «Лафарж» запрошує Вас також долучитись до її успіху!

 

Міжнародна Група, згуртовані колективи

 

65 000 працівників у 64 країнах працюють задля успіху Компанії. Наша Група має децентралізовану структуру. Ви отримаєте можливість швидко розвивати свої вміння та виконувати нові обов’язки.

 

Увага до навчання

 

«Лафарж» серйозно ставиться до особистого розвитку та самореалізації своїх співробітників. Працівники Групи концепцію віддані ідеї персонального росту, і «Лафарж» виділяє значні ресурси на її реалізацію.

 

  • Закладки

Цінності

Повага й турбота про співробітників, а також висока якість роботи

 - це ті базові цінності, які є невід'ємною частиною корпоративної культури компанії «Лафарж». Саме допомогли забезпечити довгострокове лідерство Компанії на ринку.

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.