Новини / Прес-релізи
  • Закладки

Дата 15/11/2013

«Лафарж Україна» стала переможцем національного конкурсу «100 кращих товарів України» 2013

1 листопада 2013 року під час урочистої церемонії «Лафарж Україна», представлена ТОВ «Клесівський кар'єр нерудних копалин «Технобуд», була нагороджена як переможець 10-го ювілейного конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» у номінації «Продукція виробничо-технічного призначення». Високу експертну оцінку отримав гранітний щебінь підприємства фракції 5-20мм.

Камінь Клесівського кар'єру був визнаний одним із найкращих за своїми фізико-хімічними властивостями. А поєднавши використання передової техніки найкращих світових виробників із забезпеченням усього виробничого процесу - від буріння і вибухових робіт до відвантаження готової продукції клієнтам виключно власними силами, підприємство отримало можливість запропонувати продукцію найвищої якості, за найбільш конкурентною ціною, і в кількості, необхідної для забезпечення заявок найбільших покупців на внутрішньому і зовнішньому ринках.


5-20мм - хоч і дрібна фракція щебеню, але дуже важлива для будівельної галузі, так само як і для розвитку міст й інфраструктури. Щебінь даної фракції в основному використовується в асфальтобетонних сумішах. Даний розмір дає найбільше зчеплення в суміші, що у свою чергу робить бетон максимально міцним, а також надає гладкості поверхням бетонних блоків, що зводить до мінімуму підготовку стін, підлог і стель будівель до завершального етапу обробки: проклейки шпалер, укладання плитки і т.д. Дана фракція - найбільш використовувана в усіх будівельних роботах.

 

Окрім того 1-2 листопада у приміщені Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася національна виставка «100 кращих товарів України», в якій ТОВ «ККНК «Технобуд» взяло безпосередню участь і представило асортимент своєї щебеневої продукції разом з іншими, відзначеними конкурсом, підприємствами Рівненської області - регіону в якому розміщене Клесівське щебеневе підприємство.

 

«100 кращих товарів України» є економічно та соціально важливим державним проектом у сфері виробництва та просування на ринок високоякісних товарів та послуг, який покликаний сприяти підвищенню споживчих властивостей та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, впровадженню на підприємствах сучасних систем управління.

 

ПРИМІТКИ ДЛЯ РЕДАКТОРІВ

 

Про Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України»

 

Це єдиний державний щорічний конкурс, який визначає найкращі зразки вітчизняної продукції. Його організатором є Мінекономрозвитку, а на місцевому рівні - регіональні науково-виробничі центри стандартизації метрології та сертифікації. Захід проходить під патронатом Президента України і проводиться у 25 регіонах України та м. Києві, Севастополі і Кривому Розі у три етапи - підготовчий, регіональний і загальнодержавний.
Оцінювання якості продукції (товарів, робіт, послуг) проводиться на основі відповідних нормативно-методичних документів Конкурсу. Експертизу документів та оцінювання якості продукції здійснюють група експертів як на регіональному так і на загальнодержавному рівнях. До складу експертних груп входять кваліфіковані фахівці у сфері стандартизації, сертифікації та управління якістю.
Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті ДП «Українського науково-дослідного і навчального центру проблем стандартизації, сертифікації та якості www.ukrndnc.org.ua

 

Про «Лафарж Україна»


Компанія є одним з провідних постачальників нерудних матеріалів на українському будівельному ринку. «Лафарж» в Україні представляє щебеневий напрямок виробництва з 2004 року і наразі володіє наступними підприємствами: Клесівський кар'єр нерудних копалин «Технобуд» (смт. Клесів, Сарненський р-н, Рівненська обл.), Кощіївський гранітний кар'єр (поблизу с. Кощіївка, Фастівський р-н, Київська обл.), та Майдан-Іспаський піщано-гравійний кар'єр (с. Іспас, Вижницький р-н, Чернівецька обл.)
Підприємства займаються розробкою родовищ нерудних копалин та переробкою добутої сировини на будівельні матеріали з подальшою їх реалізацією.
Загальна виробнича потужність підприємств «Лафарж» в Україні становить більше 7 млн. тонн сировини на рік.
Компанія пропонує високоякісну гранітну і гравійну щебеневу продукцію різних фракцій, а також будівельний пісок.
Вироблена продукція сертифікована в Україні, Росії, Польщі та Білорусі.
Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті компанії www.lafarge.ua


Про Lafarge у світі

 

Lafarge є світовим лідером у галузі будівельних матеріалів. Вона налічує 65 000 працівників у 64 країнах. У 2012 році виручка від продаж Компанії склали 15,8 млрд. євро. Займаючи провідні позиції в усіх напрямах своєї діяльності - виробництві цементу, щебеню та бетону, Група робить вклад у будівництво міст по всьому світу завдяки інноваційним рішенням, що дозволяють робити житло доступнішим, забудову компактнішою, споруди довговічнішими, будівлі красивішими, а інфраструктуру досконалішою.
Володіючи провідним у світі центром дослідження будівельних матеріалів, Lafarge закладає інновацію в основу своїх пріоритетів, що допомагає Компанії впроваджувати екологічно раціональне будівництво та архітектурну креативність. З 2010 року група Lafarge входить до Індексу Доу Джонса, першого світового критерію стійкості, завдяки ефективним діям у напрямі сталого розвитку.

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті Компанії www.lafarge.com

 

 

Контактна інформація


«Лафарж Україна»

Головний офіс:
вул. М. Гришка, буд. 9, оф.1,
м. Київ, 02140, Україна
тел.: +38 (044) 391 32 00,
факс:+38 (044) 577 36 20
natalia.gorelik@lafarge.com

  • Закладки

Новини та прес-релізи

Ознайомтеся із останніми новинами компанії «Лафарж» в Україні з фокусом на ключових пріоритетах соціальної відповідальності, інноваціях та сталому розвитку.

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.