Новини / Прес-релізи
  • Закладки

Дата 18/10/2013

«Лафарж Україна» переможець ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека»

3-й рік поспіль «Лафарж» в Україні, яку представляє ТОВ «Клесівський кар'єр нерудних копалин «Технобуд», визнають переможцем ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека» у номінації «Екологічна якість та безпека територій», організованого Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета».


15 жовтня 2013 року відбулося нагородження переможців Конкурсу під час урочистого відкриття ІІ Міжнародного форуму для стійкого розвитку «GREEN MIND», що проходить під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України.

 

Згідно з умовами конкурсу ТОВ «Клесівський кар'єр нерудних копалин «Технобуд» став переможцем у номінації, насамперед, за впровадження та постійне удосконалення заходів для зменшення пилоутворення, за сертифікацію компанії у відповідності до міжнародних стандартів ISO 14001, ISO 9001 і впровадження систем управління якістю та екологічного менеджменту, за заходи з управління відходами, моніторинг ефективного використання водних та енергоресурсів тощо.

 

В урочистому відкритті форуму та нагородженні переможців ХIІ Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека» взяв участь Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков, а також голова Державної екологічної інспекції України Павло Жила, керівники галузевих Міністерств і відомств, представники делегації Європейського Союзу в Україні, посольств і бізнес - асоціацій та ін.

 

ПРИМІТКИ ДЛЯ РЕДАКТОРІВ

 

Про Всеукраїнський конкурс «Екологічна якість та безпека»


Проводиться щорічно з 2001 року з метою відзначення та популяризація кращих досягнень вітчизняних установ, підприємств та організації з упровадження більш чистих технологій виробництва та систем екологічного управління.
Додаткову інформацію можна дізнатися на сайті Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета» www.ecolabel.org.ua

 

Про «Лафарж Україна»


Компанія є одним з провідних постачальників нерудних матеріалів на українському будівельному ринку. «Лафарж» в Україні представляє щебеневий напрямок виробництва з 2004 року і наразі володіє наступними підприємствами: Клесівський кар'єр нерудних копалин «Технобуд» (смт. Клесів, Сарненський р-н, Рівненська обл.), Кощіївський гранітний кар'єр (поблизу с. Кощіївка, Фастівський р-н, Київська обл.), та Майдан-Іспаський піщано-гравійний кар'єр (с. Іспас, Вижницький р-н, Чернівецька обл.)
Підприємства займаються розробкою родовищ нерудних копалин та переробкою добутої сировини на будівельні матеріали з подальшою їх реалізацією.
Загальна виробнича потужність підприємств «Лафарж» в Україні становить більше 7 млн. тонн сировини на рік.
Компанія пропонує високоякісну гранітну і гравійну щебеневу продукцію різних фракцій, а також будівельний пісок.
Вироблена продукція сертифікована в Україні, Росії, Польщі та Білорусі.
Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті компанії www.lafarge.ua

 

Про Lafarge у світі


Lafarge є світовим лідером у галузі будівельних матеріалів. Вона налічує 65 000 працівників у 64 країнах. У 2012 році виручка від продаж Компанії склали 15,8 млрд. євро. Займаючи провідні позиції в усіх напрямах своєї діяльності - виробництві цементу, щебеню та бетону, Група робить вклад у будівництво міст по всьому світу завдяки інноваційним рішенням, що дозволяють робити житло доступнішим, забудову компактнішою, споруди довговічнішими, будівлі красивішими, а інфраструктуру досконалішою.
Володіючи провідним у світі центром дослідження будівельних матеріалів, Lafarge закладає інновацію в основу своїх пріоритетів, що допомагає Компанії впроваджувати екологічно раціональне будівництво та архітектурну креативність. З 2010 року група Lafarge входить до Індексу Доу Джонса, першого світового критерію стійкості, завдяки ефективним діям у напрямі сталого розвитку. Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті Компанії www.lafarge.com

 

Контактна інформація

«Лафарж Україна»
Головний офіс:
вул. М. Гришка, буд. 9, оф.1,
м. Київ, 02140, Україна
тел.: +38 (044) 391 32 00,
факс:+38 (044) 577 36 20
natalia.gorelik@lafarge.com

  • Закладки

Новини та прес-релізи

Ознайомтеся із останніми новинами компанії «Лафарж» в Україні з фокусом на ключових пріоритетах соціальної відповідальності, інноваціях та сталому розвитку.

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.