Новини / Прес-релізи
  • Закладки

Дата 25/07/2013

Відкриття підприємства з виробництва щебеню в Чернівецькій області

25 липня 2013 року, світовий лідер з виробництва будівельних матеріалів, французька група компаній Lafarge («Лафарж») спільно з інвестиційним партнером Європейським Банком Реконструкції та Розвитку урочисто відкрила підприємство з виробництва щебеневої продукції у Вижницькому районі Чернівецької області.

Урочисте відкриття відбулося в с. Іспас на території підприємства за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні Алена Ремі, голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Папієва, заступника директора ЄБРР в Україні Грема Хатчисона.

 

Проект реалізує «Лафарж Щебінь Україна»*.

 

Підприємство відкрито на базі Майдан-Іспаського родовища піщано-гравійної сировини. У 2011-2012 рр. був здійснений монтаж дробарно-сортувального заводу та проведені пусконалагоджувальні роботи. У 2013 році підприємство було повністю введене в експлуатацію. Виробнича потужність  заводу складає 600 000 тонн щебеневої продукції на рік.

Продукція підприємства сертифікована і може застосовуватися в якості крупних заповнювачів для важких бетонів, для дорожніх та інших видів будівельних робіт. Її будуть поставляти на внутрішній ринок країни, а також закордон.

 

Група Lafarge принесе в регіон високі стандарти з охорони праці та техніки безпеки, а також захисту навколишнього середовища, які Компанія застосовує під час видобутку корисних копалин по всьому світі.

 

«Запуск нашого «сухого» кар'єру допоможе у вирішенні екологічних проблем регіону, так як ми зможемо запропонувати високоякісну продукцію замість річкового гравію, який добувають з річок, завдаючи непоправної шкоди природі», - відзначає генеральний директор «Лафарж Щебінь Україна» Олександр Жоржевич Скрипник.

 

Відкриваючи нові виробництва, Група не тільки створює нові робочі місця, але й підтримує місцеві громади.

«У нас підписаний договір про соціально-економічну підтримку села Іспас на 1 млн грн., з яких Компанія вже надала допомоги на більше, ніж 800 тис. грн», -. сказав О.Ж. Скрипник.

 

Зокрема, за рахунок коштів підприємства в селі Іспас проведено газове опалення школи. Крім цього, під час повені 2008 року підприємство передало селу Чорногузи екскаватор. А під час повені 2010 року надало фінансову допомогу Чернівецькій ОДА в розмірі 100 тис. грн.

 

Примітки для редакторів

 

*Про «Лафарж Щебінь Україна»

 

Компанія є одним з провідних постачальників нерудних матеріалів на українському будівельному ринку. «Лафарж» в Україні представляє щебеневий напрямок виробництва з 2004 року і наразі володіє наступними підприємствами: Клесівський кар'єр нерудних копалин «Технобуд» (смт. Клесів, Сарненський р-н, Рівненська обл.), Кощіївський гранітний кар'єр (поблизу с. Кощіївка, Фастівський р-н, Київська обл.), та Майдан-Іспаський піщано-гравійний кар'єр (с. Іспас, Вижницький р-н, Чернівецька обл.)
Підприємства займаються розробкою родовищ нерудних копалин та переробкою добутої сировини на будівельні матеріали з подальшою їх реалізацією.
Загальна виробнича потужність підприємств «Лафарж» в Україні становить більше 7 млн. тонн сировини на рік.
Компанія пропонує високоякісну гранітну і гравійну щебеневу продукцію різних фракцій, а також будівельний пісок.
Вироблена продукція сертифікована в Україні, Росії, Польщі та Білорусі.
Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті компанії www.lafarge.ua

 

Про Lafarge у світі

 

Lafarge є світовим лідером у галузі будівельних матеріалів. Вона налічує 65 000 працівників у 64 країнах. У 2012 році обсяги продажів Компанії склали 15,8 млрд. євро. Займаючи провідні позиції в усіх напрямах своєї діяльності - виробництві цементу, щебеню  та бетону, Група робить вклад у будівництво міст по всьому світу завдяки інноваційним рішенням, що дозволяють робити житло доступнішим, забудову компактнішою, споруди довговічнішими, будівлі красивішими, а інфраструктуру досконалішою.

 

Володіючи провідним у світі центром дослідження будівельних матеріалів, Lafarge закладає інновацію в основу своїх пріоритетів, що допомагає Компанії впроваджувати екологічно раціональне будівництво та архітектурну креативність. З 2010 року група Lafarge входить до Індексу Доу Джонса, першого світового критерію стійкості, завдяки ефективним діям у напрямі сталого розвитку. Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті Компанії www.lafarge.com

 

 

 

Контактна інформація

«Лафарж Щебінь Україна»
Головний офіс:
вул. М. Гришка, буд. 9, оф.1,
м. Київ, 02140, Україна
тел.: +38 (044) 391 32 00,
факс:+38 (044) 577 36 20
natalia.gorelik@lafarge.com

  • Закладки

Новини та прес-релізи

Ознайомтеся із останніми новинами компанії «Лафарж» в Україні з фокусом на ключових пріоритетах соціальної відповідальності, інноваціях та сталому розвитку.

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.