Новини / Прес-релізи
  • Закладки

Дата 08/06/2011

Lafarge Щебінь Україна допомагає становленню та розвитку Київського міського благодійного фонду «Фудбенк»

Lafarge Щебінь Україна, наряду з іншими представництвами міжнародних компаній в Україні та українськими благодійними організаціями приймає участь у розвитку українського осередку благодійного фонду «Фудбенк».

Київський міський благодійний фонд «Фудбенк» було зареєстровано в Україні 05.04.2011р. за підтримки Європейської Федерації Фудбенк (The European Federatio of Food Banks (FEBA).

 

29 червня 2011р. у Києві відбулося офіційне відкриття благодійного фонду, на якому також була присутня і Lafarge Щебінь Україна (ТОВ «ККНК «Технобуд»).

 

На сьогодні КМБФ «Фудбенк» за підтримки Lafarge, Cargill, Ernst&Young працює над реалізацією пілотного проекту з компанією Kraft Foods Ukraine. Першими партнерами серед благодійних організацій в даному пілотному проекті стануть Червоний Хрест, Карітас, Всеукраїнський благодійний фонд «Соціальне партнерство». Пілотне відвантаження заплановано на липень 2011року.

 

Lafarge Щебінь Україна і надалі буде сприяти і приймати участь у діяльності Київського міського благодійного фонду «Фудбенк» в рамках корпоративної політики Lafarge.

 

Загальна інформація про  діяльність та принципи роботи Food Bank

 

Food Bank - це неприбуткова суспільно корисна непідприємницька організація. Основною статутною метою діяльності Food Bank є накопичення продовольчих ресурсів для їх подальшого постачання благодійним та/або громадським чи іншим непідприємницьким організаціям, закладам  для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, установам соціального обслуговування, реабілітаційним установам для дітей-інвалідів та інвалідів, закладам охорони здоров'я, іншим відповідним закладам та установам для їх безкоштовного розподілу серед громадян, які потребують соціального захисту.

 

Food Bank виконує важливу соціальну місію, оскільки він є зв'язуючою ланкою між виробником та споживачем харчових продуктів, причому споживачем, який у звичайних умовах не здатен придбати ці харчові продукти. Завданням Food Bank є налагодження взаємодії з  постачальниками (супермаркетів, виробників, інше) з метою отримання та накопичення харчових продуктів та їх подальший розподіл між різноманітними громадськими, благодійними організаціями, які безпосередньо працюють з окремими проблемними категоріями населення.

 

Ресурси Food Bank формуються з харчових продуктів за рахунок: безкоштовної передачі їх виробниками/постачальниками; збору під час публічних заходів Food Bank від фізичних осіб; гуманітарної допомоги міжнародних та іноземних організацій; надходжень з державного резерву; інших надходжень, дозволених законодавством.

 

Таким чином Food Bank бере на себе декілька  надзвичайно важливих функцій: вирішення проблеми неефективного використання харчових продуктів; пом'якшення соціальної напруги в окремих регіонах країни; формування солідарної відповідальності виробників харчових продуктів, органів державної влади та місцевого самоврядування, недержавних благодійних організацій за раціональне використання харчових продуктів; сприяння подоланню бідності в  країні.

 

Перший Food Bank  було створено в США у 1967 році. На сьогодні в Америці діє близько 380 продовольчих банків. Саме у цій державі виробники харчових продуктів та продавці цих

продуктів у величезних супермаркетах вперше зіткнулись з проблемою реалізації харчових продуктів з обмеженим терміном споживання чи пошкодженою упаковкою. Досвід США поступово прийшов і в Європу, де в  багатьох державах з 1984 року створені і успішно діють подібні американським структури. Зараз Food Bank   представлені в 22 Європейських країнах. Європейська Федерація Food Bank (The European  Federation of Food Banks) включає  232 Food Bank. В 2009 році Європейською Федерацією було розповсюджено 328 720 тон їжі (еквівалентним 720 млн. Євро), серед близько 25 900 благодійних організацій,  що забезпечило продуктами харчування 4,7 мільйонів чоловік найбіднішого  населення.

 

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті Європейської Федерації Фудбенк www.eurofoodbank.org

 

Примітки для редакторів

 

про Lafarge Щебінь Україна

 

Поява компанії Lafarge Щебінь на території України датується 2004 роком шляхом приєднання ТОВ «Клесівський  кар'єр нерудних копалин «Технобуд» до Групи Lafarge.

Компанія  займається розробкою родовищ граніту та його переробкою на щебінь різних фракцій.

Продукція підприємства компанії - кубовидний щебінь, який сертифікований в Україні, Польщі та Росії. Найбільша частка готової продукції реалізується споживачам Росії, Білорусі, Польщі та Прибалтики.

У 2010 році компанія  реалізувала   3 774 000 тонн виготовленої продукції.

До складу Lafarge Щебінь Україна входять такі організації:

§  ТОВ "ККНК "Технобуд" - Клесівський гранітний кар'єр (Рівненська область),

§  ТОВ "Сіпан" - Кощіївський гранітний кар'єр (Київська область),

§  ТОВ "Буковинські будівельні матеріали" - Майдан-Іспаське родовище піщано-гравійної суміші (Чернівецька область).

 

про Lafarge

 

Компанія Lafarge («Лафарж») - це світовий лідер у галузі виробництва будівельних матеріалів, який займає провідні позиції в усіх сферах своєї діяльності: цемент, щебінь та бетон, гіпс.  Кількість працюючих у «Лафарж» нараховує 76 000 чоловік в 78 країнах світу, а обсяги продажів (товарообіг) компанії в 2010 році склали 16,2 млрд. євро.

 

В 2010 р. компанія  «Лафарж»  зайняла 6-ту позицію в рейтингу оприлюднення інформації про заміри та викиди парникових газів (Carbon Disclosure Project) та увійшла до індексу корпоративної стійкості Доу-Джонса (Dow Jones Sustainability Index) завдяки успішній реалізації програм зі сталого розвитку.

«Лафарж» має провідні центри дослідження будівельних матеріалів, що дає компанії змогу закладати інновації в основу своїх пріоритетів, працювати над екологічно раціональним будівництвом і архітектурною творчістю.

 

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті компанії www.lafarge.com

 

  • Закладки

Новини та прес-релізи

Ознайомтеся із останніми новинами компанії «Лафарж» в Україні з фокусом на ключових пріоритетах соціальної відповідальності, інноваціях та сталому розвитку.

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.