Сталий розвиток
  • Закладки
Наші цілі

Бачення

Сталий розвиток, суспільний прогрес, захист навколишнього середовища - саме ці завдання лежать в основі стратегії компанії «Лафарж» протягом усіх 180 років її діяльності та є невід'ємною складовою бачення і щоденної діяльності Групи.

 

Плани сталого розвитку Групи «Лафарж» до 2020 року

 

Мета Групи - допомогти кожній людині, незалежно від його доходів , місцезнаходження та культури, мати доступне і гідне житло. Програма «Амбіції зі сталого розвитку 2020» дозволить компанії «Лафарж» глобальний внесок у розвиток суспільства. 

 

Це не можна розглядати як благодійність: Група прагне брати участь в житті суспільства і в той же час приносити вигоду акціонерам, клієнтам, співробітникам і місцевим співтовариствам. 

 

Діяльність компанії «Лафарж» спрямована на раціоналізацію використання природних ресурсів та захист навколишнього середовища.

 

Група прагне зайняти провідні позиції щодо охорони здоров'я та безпеки, сприяти біорізноманіттю, захищати права людини, впроваджувати суворі правила управління і вести прозорий , конструктивний діалог зі своїми партнерами. 

 

«Амбіції зі сталого розвитку 2020» покликані засвідчити турботу компанії «Лафарж» про долю майбутніх поколінь.  

 

 

  • Закладки

Здоров’я та безпека

Безпека є основним пріоритетом групи «Лафарж» як в Україні, так і у всьому світі.

Суворе дотримання норм і стандартів безпеки покликане популяризувати культуру безпеки та зробити «Лафарж» однією з найбезпечніших компаній у світі.

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.