Поява щебеневого напряму виробництва компанії "Лафарж" в Україні датується вереснем 2004-го року, коли Клесівський кар'єр нерудних копалин "Технобуд" стало частиною Групи. Сьогодні до складу "Лафарж" в Україні входять Клесівський кар'єр нерудних копалин "Технобуд", Кощіївський гранітний кар'єр та Майдан-Іспаське родовище піщано-гравійної сировини. Основний вид діяльності підприємств - розробка нерудних родовищ, виробництво щебіню різних фракцій з подальшою реалізацією виготовленої продукції.


Загальна виробнича потужність кар'єрів  "Лафарж" в Україні становить більше 7 млн. тонн сировини на рік.


Продукція заводів - гранітний та гравійний щебінь, а також будівельний пісок, що сертифіковані в Україні, Польщі, Росії та Білорусі. Найбільша частка готової продукції реалізується споживачам Росії, Польщі, України, Білорусі та Прибалтики.

У 2014 році виробили 4,573 млн. тонн  продукції.

Клесівський кар’єр нерудних копалин "Технобуд"

Завод працює з 1949 року. На сьогодні підприємство є одним із лідерів у галузі нерудної гірничої промисловості в Україні, продукція якого відправляється вагонами до Росії, Польщі та Білорусі.

Кощіївський гранітний кар’єр

Сучасне підприємство у Київській області розробляє родовище гранітів та переробляє його на щебеневу продукцію для задоволення потреб будівельних та дорожніх організацій.

Майдан-Іспаський піщано-гравійний кар'єр

Урочисте відкриття підприємства відбулося у липні 2013 року. Завод працює на базі Майдан-Іспаського родовища піщано-гравійної сировини і виробляє гравійний щебінь та будівельний пісок на сучасному мобільному устаткуванні.

  • Закладки
  • R.S.S

Продукція високої якості

Маючи позицію одного з найбільших виробників щебеню на українському ринку, "Лафарж" в Україні дбає про високу якість виготовленої продукції.

Щебенева продукція заводів має сертифікати відповідності ДСТУ, всі необхідні паспорти якості та допущений до застосування в галузі житлового та промислового виробництва, а також будівництва доріг.

 

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.