Щебінь
  • Закладки
Продукція

Маючи позицію одного з найбільших виробників щебеню на українському ринку, "Лафарж" в Україні дбає про високу якість виготовленої продукції.

Продукція підприємств "Лафарж" в Україні - гранітний та гравійний щебінь, а також будівельний пісок, що сертифіковані в Україні, Польщі та Росії.

 

Найбільша частка готової продукції реалізується споживачам Росії, Білорусії, Польщі та Прибалтики.

Продукція заводів має сертифікати відповідності ДСТУ, всі необхідні паспорти якості та допущена до застосування в галузі житлового та промислового виробництва, а також будівництва доріг.

Вироблений щебінь має низьку лещадність, високу морозостійкість та міцність, а також низьку радіоактивність.

 

Всі заводи, що входять до складу "Лафарж" в Україні оснащені лабораторією для контролю якості. Продукція проходить контроль якості на всіх етапах виробництва.


Контроль якості готової продукції проводиться в цілях перевірки відповідності до вимог державних стандартів. Якість готової продукції забезпечується шляхом періодичного контролю за шириною розвантажувальних щілин дробарок і розмірами комірок сит грохотів, а також шляхом відбору проб щебеню відповідних фракцій.

 

Контроль за якістю продукції здійснюється персоналом відділу якості ДСЗ підприємств.

Про якість продукції говорить і те, що "Лафарж" в Україні має Сертифікат на систему управління якістю стандарту ISO 9001.

Підприємства оснащені технікою провідних світових виробників, що дозволяє випускати щебінь різних фракцій найвищої якості.

Гранітний відсів - дрібна фракція щебеню

Зразки щебеню різних фракцій з Клесівського кар'єру

Щебінь широко застосовується в дорожньому будівництві

Щебенева продукція використовується при будівництві мостів

Матеріали підприємств "Лафарж" в Україні  були задіяні у підготовці до Євро-2012, а саме: щебінь компаній постійно постачався на будівництво та ремонт швидкісних трас "Київ-Львів", "Київ-Одеса", "Київ-Ковель-Варшава", "Київ-Житомир", "Рівне-Львів", "Львів-Краковець" (Польща), а також на будівництво дороги "А4" в Польщі.

 

Крім того щебінь підприємств використовувався у будівництві стадіону та аеропорту у Львові, а також постачався на розвиток Свято-Успенської Почаївської лаври.

 

До речі, наприкінці шістдесятих років при дослідженні продукції НДІ (м. Москви) камінь саме з Клесівського кар'єру був визнаний кращим за своїми фізико-механічними показниками, і використовувався на будівництві Останкінської вежі. А в 90-і роки щебінь Клесівського гранітного кар'єру поставлявся на будівництво Московського метрополітену, собору Василія Блаженного. Продукція кар'єру була використана для виготовлення бетону для забудови аеропорту Внуково в Росії.

  • Закладки

Продукція високої якості

Маючи позицію одного з найбільших виробників щебеню на українському ринку, "Лафарж" в Україні дбає про високу якість виготовленої продукції.

Щебенева продукція заводів має сертифікати відповідності ДСТУ, всі необхідні паспорти якості та допущений до застосування в галузі житлового та промислового виробництва, а також будівництва доріг.

 

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.