Продукція
 • Закладки
Щебінь

Підприємства, що входять до складу "Лафарж" в Україні займаються розробкою родовищ нерудних матеріалів. Добуту сировину переробляють на щебеневу продукцію різних фракцій, дорожню суміш, відсів та будівельний пісок.

 

Дізнайтесь більше про продукцію, яка виробляється на кожному з кар'єрів та умови її поставки.

 1. Підприємство застосовує в промисловій розробці Кощіївського родовища найсучасніші високотехнологічні рішення в організації управління та контролю технологічним процесом.

  Сьогодні з граніту, що видобувається в кар'єрі, виробляється високоякісна щебенева продукція, яка реалізується по Київській області, в Україні та відвантажується до Росії.

 2. На сьогоднішній день підприємство випускає кубовидний гранітний щебінь та бутовий камінь, сертифікований в Україні, Росії, Польщі та Білорусі.

 3. Продукція підприємства - пісок, натуральний та дроблений гравій.

  Продукція сертифікована і може застосовуватися в якості крупних заповнювачів для важких бетонів, для дорожніх та інших видів будівельних робіт.

  Поставки йдуть на внутрішній ринок країни, зокрема у Західний регіон України. Розглядається можливість виходу на ринки країн ЄС.

   

 • Закладки

Продукція високої якості

Маючи позицію одного з найбільших виробників щебеню на українському ринку, "Лафарж" в Україні дбає про високу якість виготовленої продукції.

Щебенева продукція заводів має сертифікати відповідності ДСТУ, всі необхідні паспорти якості та допущений до застосування в галузі житлового та промислового виробництва, а також будівництва доріг.

 

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.