Щебінь
  • Закладки
Новини

Ознайомтеся з останніми новинами «Лафарж Щебінь Україна».

Відкриття підприємства з виробництва щебеню в Чернівецькій області

25 липня 2013 року світовий лідер з виробництва будівельних матеріалів, французька група компаній Lafarge («Лафарж») спільно з інвестиційним партнером Європейським Банком Реконсрукції та Розвитку урочисто відкрила підприємство з виробництва щебеневої продукції у Вижницькому районі Чернівецької області.

«Лафарж Україна» серед сумлінних платників податків 2012

03 квітня 2013 року «Лафарж Україна», бізнес-напрям «Щебінь Україна», представлений ТОВ «Клесівський кар’єр нерудних копалин Технобуд», було визнано переможцем регіонального туру Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків-2012» у номінації «Сумлінний платник податків у галузі промисловості».

Урочиста церемонія нагородження проходила у приміщенні Рівненської облдержадміністрації за участю керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради, представників податкової служби, громадських організацій та журналістів.

 

У першому турі Рейтингу переможців відповідно Положення про Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» визначала Обласна (регіональна) рейтингова комісія, до складу якої увійшли представники облдержадміністрації, обласної ради, податкової служби, засобів масової інформації, регіональних бізнес-асоціацій.

 

На визначення «кращих із кращих» впливали такі критерії відбору, як збільшення , повнота та своєчасність сплати податків та зборів, відсутність податкового боргу, своєчасна видача заробітної плати робітникам, відсутність порушень податкового законодавства, а також реалізовані соціальні програми і проекти. Основним же аргументом для визначення переможців було співвідношення сплачених податків до отриманих доходів.

 

«Лафарж Україна» отримала перемогу в Конкурсі на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг

Компанія «Лафарж Україна», бізнес-напрям «Щебінь», представлений підприємством ТОВ «Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд», отримала нагороду за перше місце у національному етапі 4-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції і послуг від Рівненщини. Урочиста церемонія нагородження відбулася 29 березня у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України.

ТОВ «ККНК «Технобуд» гідно показало свої переваги у конкурентній боротьбі з 34-ма конкурсантами із 23 регіонів України. До участі в конкурсі допускалися ті підприємства, що мають впроваджену систему управління якістю та експортують свою продукцію не менш, ніж у дві країни світу.

 

Переможців визначали за критеріями можливостей та результативності. Зокрема, до уваги брали роль керівництва; задоволеність персоналу; партнерство і ресурси підприємства; ефективність процесів, що здійснюються організацією; задоволеність споживачів якістю продукції, вплив підприємства на суспільство тощо.

 

«Лафарж Україна» взяла участь у 17-й Міжнародній професійній будівельній виставці KyivBuild 2013, яка проходила 20-22 лютого у місті Києві

На стенді Компанії було представлено продукцію її двох напрямів – цементу та щебеню. Зокрема, три типи цементу для різних потреб, який виробляє ПАТ «Миколаївцемент» - завод у м. Миколаєві Львівської обл., та щебінь різних фракцій, який виробляє ТОВ «ККНК «Технобуд» на своїх трьох кар’єрах у Київській, Рівненській та Чернівецькій областях.

Після офіційного відкриття виставки та підписання меморандуму між українською владою та представниками будівельного ринку України про стратегічне партнерство та розвиток галузі на найближчі п'ять років, голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов та заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Дмитро Ісаєнко відвідали стенд «Лафарж Україна».

 

У найбільшому форумі будівельної галузі у 2013 році загалом взяли участь 320 компаній із 22 країн світу. Українські компанії склали близько 55% експонентів.

 

 

«Лафарж Щебінь Україна» визнано переможцем 11-го Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека»

13 листопада 2012 р. бізнес-напрям "Лафарж Щебінь Україна" (представлений Товариством з обмеженою відповідальністю "Клесівський кар'єр нерудних копалин "Технобуд") другий рік поспіль отримав Диплом та нагороду як переможець 11-го Всеукраїнського конкурсу "Екологічна якість та безпека" у номінації "Екологічна якість та безпека територій", організованого Всеукраїнською громадською організацією "Жива планета".

Згідно з умовами конкурсу "Лафарж Щебінь Україна" було нагороджено, насамперед, за впровадження ефективних заходів для зменшення пилоутворення, за сертифікацію підприємства у відповідності з міжнародним стандартом ISO 14001 та впровадження системи  екологічного менеджменту, заходів з енергозбереження та управління відходами.

 

Нагородження проходило під час урочистого відкриття Міжнародної конференції "Екологічні інновації, технології та інвестиції" в рамках Міжнародного форуму "GREEN MIND" під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України.

 

Вже протягом року бізнес-напрямок «Лафарж Щебінь Україна» співпрацює та надає постійну підтримку «Київському міському благодійному фонду «Фудбенк»

19 липня 2012 року «Київський міський благодійний фонд «Фудбенк» («КМБФ «Фудбенк») відзначив річницю своєї діяльності в Україні. Від початку заснування фонду "Лафарж Щебінь Україна" (представлений ТОВ «ККНК «Технобуд») неодноразово надавав матеріальну та консультативну допомогу благодійній організації. Компанія виділила 50 000 грн на підтримку «Фудбенку» в Україні протягом року. За свій внесок у розвиток фонду, «Лафарж Щебінь Україна» отримав лист подяки від Європейської Федерації «Фудбенків».

"Лафарж Щебінь Україна" був запрошений на презентацію, з нагоди відзначення першої річниці роботи «Київського міського благодійного фонду «Фудбенк». На заході керівництво фонду підбило підсумки своєї діяльності та презентувало план подальшого розвитку. За перший рік свого функціонування в Україні «Фудбенк» взяв шефство над 96 організаціями та налагодив співпрацю з 16 партнерами-донорами. Окрім продуктів харчування на суму 13 318 817 грн. благодійний фонд «Фудбенк» також залучив 467 тис. грн. пожертвувань на розвиток матеріальної бази.

 

«Лафарж Щебінь Україна» і надалі буде сприяти і приймати участь у діяльності Київського міського благодійного фонду «Фудбенк» у рамках корпоративної політики Lafarge.

 

Бізнес-напрямок «Лафарж Щебінь Україна» отримав Сертифікат на систему екологічного керування ISO 14001:2006

На протязі останніх двох років «Лафарж Щебінь Україна» (представлений ТОВ «ККНК «Технобуд»), а саме Клесівське підприємство, проводило комплекс робіт по впровадженню інтегрованої системи управління якістю (ISO 9001) та екологічного керівництва (ISO 14001). Послуги, пов’язані з підготовкою та проведенням сертифікації, надавало ДП «Рівненський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Минулого року заводу вдалося пройти сертифікацію та отримати відповідний Сертифікат на систему  управління якістю, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001: 2009

 

А 16 липня 2012 р. Клесівське підприємство отримало Сертифікат на систему екологічного керування стосовно виробництва щебеню, матеріалів із відсівів дроблення гранітної щебенево-піщаної суміші згідно з чинними в Україні нормативними документами та такий, що відповідає вимогам ДСТУ 14001:2006.

 

В контексті зобов'язань компанії Lafarge захищати сталий розвиток, система екологічного керівництво була введена з метою контролю за якістю продукції, за дотриманням норм і вимог екологічної безпеки в процесі виробництва, мінімізації забруднення навколишнього середовища та його впливу на здоров'я людей.

 

ТОВ «ККНК «Технобуд» було визнане переможцем 10-го Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека»

9 листопада 2011р. ТОВ «ККНК «Технобуд» отримало диплом та нагороду як переможець 10-го Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека» в номінації «Екологічна якість та безпека територій», організованого Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета».

 

Нагородження проходило в рамках прес-конференції, присвяченої екологічним проблемам в Україні, а також розвитку «зеленого» виробництва в нашій державі.

 

Всеукраїнський конкурс «Екологічна якість та безпека» проводиться щорічно з 2001 року з метою відзначення та популяризація кращих досягнень вітчизняних установ, підприємств та організації з упровадження більш чистих технологій виробництва та систем екологічного управління.

Відкриття іноземного товариства з обмеженою відповідальністю «Лафарж Щебінь» в Білорусі (торгове представництво «Лафарж» в Білорусі)

26 липня 2011 в м. Мінськ за безпосередньої участі ТОВ «Клесівський кар'єр нерудних копалин «Технобуд» було зареєстроване і почало діяти Іноземне товариство з обмеженою відповідальністю «Лафарж Щебінь» - офіційне підрозділ компанії «Лафарж» в Білорусії.

Рішення про створення даного Товариства було прийнято після довгого і ретельного вивчення даного ринку та його привабливості для подальшого розвитку підрозділу «Щебінь» в Східній Європі.

 

Основний вид діяльності: продаж щебеню, виробленого на кар'єрах «Лафарж». Постачання щебеню вже здійснюється залізничним транспортом на умовах CPT, DAF, завдяки договорам, які укладаються на пряму з нашими постачальниками за сприяння «Лафарж Щебінь» в Білорусії. При цьому підрозділ «Лафарж Щебінь» в Україні отримує 100% передоплату в USD.

  • Закладки

Продукція високої якості

Маючи позицію одного з найбільших виробників щебеню на українському ринку, "Лафарж" в Україні дбає про високу якість виготовленої продукції.

Щебенева продукція заводів має сертифікати відповідності ДСТУ, всі необхідні паспорти якості та допущений до застосування в галузі житлового та промислового виробництва, а також будівництва доріг.

 

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.