"Лафарж" в Україні
  • Закладки

Щебінь

Кощіївський гранітний кар’єр

Підприємство розробляє Кощіївське родовище гранітів, яке розташоване у Фастівському районі Київської області.

Сфера діяльності:

 

  • видобування, переробка та реалізація корисних копалин (граніт, щебенева продукція);
  • ведення бурових та гірничих робіт.

 

Підприємство забезпечене наступною дозвільною документацією: ліцензією (спеціальний дозвіл) на користування надрами, актом гірничого відводу, дозволом на початок робіт підвищеної небезпеки.

 

Промислова розробка Кощіївського родовища була розпочата з метою створення сировинної бази для стаціонарного щебеневого заводу потужністю від 350 тис. м3 до 1млн. м3.

 

Площа родовища 40,1 га. Площа проекції гірничого відводу становить 52,9га.

 

Станом на 1 січня 2013 року залишок балансових запасів всього родовища по категоріях розвідки А + В + С1 = 17 586,0 тис. м3.

 

Для розробки даного родовища були інвестовані значні кошти в нове устаткування таких відомих виробників як "Sandvik", "Atlas Copco", "Volvo", "Budkrusz", а також проведена дорозвідка родовища. Завдяки цьому реалізовані найсучасніші високотехнологічні рішення організації, управління та контролю технологічного процесу.

 

 

Виробниче устаткування дробарно-сортувального заводу Кощіївського кар'єру

Продукція з Кощіївського кар'єру

має сертифікат відповідності ДСТУ і допущена до застосування в галузі житлового та промислового виробництва, а також будівництва доріг. Підприємство оснащене лабораторією для контролю якості.

Кощіївcьке родовище гранітів

- найбільше в Київській області, знаходиться у Фастівському районі Київської області, за 1км на південний захід від села Кощіївка.

Роботи по розробці Кощіївського гранітного родовища

На початку своєї виробничої діяльності продукція кар'єру була розрахована на домобудівельні та шляхобудівельні підприємства Київського регіону. Збільшення попиту на будівельні матеріали стимулює промислове освоєння Кощіївского родовища гранітів і дозволяє знизити в Київській області дефіцит у високоякісному будівельному щебені.

Сьогодні щебінь від компанії "Лафарж" з Кощіївського кар'єру відвантажується і до Росії.
Доставка продукції здійснюється автотранспортом (самоскиди Volvo Fm), а також вагонами зі станції "Фастів" (Південно-Західна залізниця).

В 2012 році було реалізовано 792 638 тонн виготовленої продукції.

Наразі підприємство набирає свою виробничу потужність та завойовує належне місце на українському ринку нерудних матеріалів.

 

Розробка Кощіївського родовища гранітів проводиться відкритим способом згідно з НПАОП 0.00-1.24-10 "Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом" та затвердженим "Проектом розробки Кощіївського родовища гранітів", який включає розділ охорони праці та навколишнього середовища.

 

Завод має виробничу (дробарно-сортувальний завод Sandvik) та технологічну служби. Ключові операції, передбачені технологічною схемою переробки гранітів Кощіївського родовища: дроблення, сортування (грохочення) на товарні фракції щебеневої продукції.

 

До складу дробарно-сортувального заводу потужністю 800 тис. т готової продукції в рік відносяться відділення дроблення гірничої маси і її сортування, проміжний склад фракції 0-200 мм і склади готової продукції.

Відділення I, II і III дроблення, сортування розроблено проектно-будівельною фірмою Sandvik у відповідності з технологічною схемою.

Конвеєри дробарно-сортувального заводу розроблені проектно-будівельною фірмою Budkrusz (Польща).

Все технологічне обладнання розташовується на відкритих площадках.

Підприємство працює у три зміни. Профілактичний огляд і поточний ремонт технологічного обладнання проводиться в першу зміну.

На заводі працює трохи більше 100 чоловік.

Конвеєрна стрічка на дробарно-сортувальному заводі Кощіївського кар'єру

  • Закладки

"Лафарж Україна"

Провідний виробник і постачальник будматеріалів

Майдан-Іспаський кар'єр піщано-гравійної сировини

Це одне з найбільших родовищ високоякісної піщано-гравійної сировини в України

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.