"Лафарж" в Україні
 • Закладки

Щебінь

Клесівський кар’єр нерудних копалин "Технобуд"

На сьогодні підприємство "Клесівський кар'єр нерудних копалин "Технобуд" є одним із лідерів у галузі гірничої промисловості в Україні.

 

Підприємство працює на базі Клесівського VI родовища гранітів.

Сфера діяльності:

 • видобування, переробка та реалізація корисних копалин (граніт, щебенева продукція); 
 • пошук (розвідка) та експлуатація родовищ корисних копалин; 
 • ведення бурильно-вибухових робіт з метою видобування корисних копалин; 
 • гірничі роботи в т.ч. вибухові.

 

Площа земельного відводу під щебеневий завод та кар'єр становить 137,0 га, а площа проекції гірничого відводу - 140,93 га.

 

На 1 січня 2013 року залишок балансових запасів всього по категоріях розвідки (А + В + С1 + С2) становить 94 946,0 тис. м³.

 

Вивіз гірської маси з кар'єру самоскидами

Продукція з Клесівського кар'єру

- кубовидний щебінь, сертифікований в Україні, Польщі та Росії. Найбільша частка готової продукції реалізується споживачам Росії, Білорусі, Польщі та Прибалтики.

 

У 2012 році підприємство реалізувало  3 692 737 тонн виготовленої продукції

 

Клесівське VІ родовище гранітів

розташоване на території смт. Клесів, Сарненського району, Рівненської області.

Відвантаження щебеню у залізничні вагони

Підприємство має належним чином оформлену та затверджену документацію: спеціальний дозвіл (ліцензію) на користування надрами з розширенням меж раніше наданої ділянки надр (реєстраційний №2505 від 10 серпня 2001 року), документи про відведення гірничого та земельного відводів, дозволи на виконання бурових і вибухових робіт та зберігання вибухових матеріалів, геолого-маркшейдерську, технічну та обліково-контрольну документацію (проекти, паспорти, схеми. тощо).

Розробка Клесівського VІ родовища гранітів проводиться відкритим способом згідно з НПАОП 0.00-1.24-10 "Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом" та затвердженим "Проектом розробки", який включає розділи охорони праці і навколишнього середовища.

 

Щебінь відвантажується замовнику переважно залізничними вагонами зі ст. Клесів (Львівська залізниця). Продукція проходить контроль якості на всіх етапах виробництва.

 

Компанія має також Сертифікат на систему управління якістю стандарту , що відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 стосовно виробництва щебеню, матеріалів із відсівів дроблення гранітної, гранітної щебенево-піщаної суміші.

До складу підприємства входять шість цехів, а саме:

 • гірничий; 
 • дробарно-сортувальний; 
 • автотранспортний; 
 • залізничний; 
 • електроцех; 
 • ремонтно-механічний, 

Також підприємство має адміністративно-господарську частину і ремонтно-будівельну, ремонтно-відновлювальну, бурильну і вибухову дільниці.

На підприємстві сьогодні працює  більше 500 людей, робота ведеться у три зміни. Профілактичний огляд і поточний ремонт технологічного обладнання проводиться в першу зміну.

Постійна модернізація виробництва дозволила значно підвищити проектну потужність підприємства - з 2 до 4 мільйонів тонн продукції на рік. Робота з модернізації виробництва проводиться за допомогою обладнання, виготовленого світовими лідерами в гірничій галузі, постійно оновлюється технічна база. На підприємстві працюють швецькі навантажувачі, бурові машини та інша техніка іноземного виробництва.

Все технологічне обладнання встановлено в закритих приміщеннях і підключено до аспіраційних систем. Видобування каменю в кар'єрі та виробництво щебеню не впливає істотно на компоненти навколишнього природного середовища, не супроводжується відчутним погіршенням стану повітряного середовища та викидами токсичних речовин.

Все технологічне обладнання Клесівського кар'єру встановлено в закритих приміщеннях

Працівники Клесівського кар'єру "Технобуд"

 • Закладки

"Лафарж Україна"

Провідний виробник і постачальник будматеріалів

Майдан-Іспаський кар'єр піщано-гравійної сировини

Це одне з найбільших родовищ високоякісної піщано-гравійної сировини в України

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.