• Закладки
Допомога

Цей розділ створено для того, щоби допомогти Вам зорієнтуватися на нашому сайті. Розділ містить інформацію про всі корисні особливості веб-сайту «Лафарж» в Україні, від можливостей перегляду та ефективного використання пошуку, до засобів навігації, програм для відкривання файлів, функціональних можливостей сайту та багато іншого.

Перегляд

Веб-сайт розроблено таким чином, аби будь-хто міг ним легко користовуватися. Дізнайтеся більше про засоби навігації, зокрема, навігацію від посилання до посилання та персоналізацію сторінок

Функціональність

Деякі функціональні можливості, зокрема, підписка на R.S.S.- стрічку та додавання до папки «Вибране», доступні з усіх сторінок сайту «Лафарж» в Україні. Дізнайтеся більше про ці можливості.

Відкривання файлів

Цей сайт містить файли у різних форматах, зокрема, P.D.F. та W.M.V. Щоби відкривати такі файли, Ви повинні мати відповідні програми, встановлені на Вашому комп'ютері. Цей розділ містить посилання, за якими можна завантажити такі програми безкоштовно.

Пошукові системи

На сайті «Лафарж» в Україні існує багато можливостей для пошуку необхідної інформації. Дізнайтеся більше про використання нашої основної та розширеної пошукових систем.

 

  • Закладки

Будьте на зв'язку

Отримуйте інформацію від "Лафарж" в режимі реального часу з нашим новими R.S.S. каналами!

LafargeHolcim. Cement, aggregates, Concrete.